Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kamishibai w Tarnobrzegu w ramach III Konferencji kamishibai ODWOŁANE

2 kwietnia 2020 10:00 - 13:30

KONFERENCJA PRZENIESIONA NA PAŹDZIERNIK 2020

 

WARSZTAT : „Tworzymy sytuacje edukacyjną czyli nauczanie wczesnoszkolne – czas na pracę projektową z wykorzystaniem teatrzyku kamishibai.”

Czym jest sytuacja edukacyjna, jak wpływa na proces poznawczy uczniów, czym jest kamishibai i dlaczego z powodzeniem można wykorzystać je w pracy projektowej.

Prowadząca: Zofia Piątkowska‐Wolska, kulturoznawczyni, wydawca, trener na poziomie 5. EQF, ukończyła filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz zarządzanie na Uniwersytecie Lyon III. Tłumaczka języka francuskiego. Założycielka i redaktor naczelna Wydawnictwa Tibum. Od 2012 roku szkoli nauczycieli, bibliotekarzy i psychologów, uczy metody kamishibai oraz zagadnień związanych ze storytellingiem i biblioterapią.

WARSZTAT: „Poczucie szczęścia i samoświadomość jako punkt wyjścia do stworzenia fundamentów zintegrowanej klasy.”

Wykorzystanie teatru kamishibai w integracji klasy po przez działania twórcze.

Prowadzący: Piotr Zatorski, artysta grafik, dyplom na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu uzyskał w 1997 roku. Fotograf, pedagog, arteterapeuta, koordynator międzynarodowych projektów artystyczno – terapeutycznych, praktyk stosowania technik plastycznych i graficznych w działaniach arteterapeutycznych. Od lat wykorzystuje metodę pracy z teatrem kamishibai w działaniach pedagogicznych.

Szczegóły

Data:
2 kwietnia 2020
Godzina:
10:00 - 13:30

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu
ul. Wyspiańskiego 2A
Tarnobrzeg, 39-400 Polska
Phone
15 822 13 73

Organizator

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu